Współpraca

Jeśli spodobała Ci się nasza działalność i masz dla nas ciekawą propozycję współpracy, możesz się z nami skontaktować na dwa różne sposoby: 

  1. Napisz do nas maila, na adres bark.side@opoczta.pl.
  2. Wyślij do nas wiadomość na nasz Instagram lub profil na Facebooku.

Warunki współpracy: 
Z pewnością rozpatrzę twoją ofertę, o ile będzie korzystna zarówno dla nas, jak i dla ciebie, ale mam jeszcze kilka wymogów. Oto one: 
  1. Chciałabym wiedzieć na wstępie jaki produkt miałybyśmy ewentualnie testować. Na podstawie tej informacji (o ile oczywiście oferta będzie interesująca) będę mogła zaproponować długość recenzji, ilość zdjęć, jakie w niej zamieszczę i proponowany czas testów. 
  2. Nie oczekuję pieniędzy za moją pracę, więc wymagam aby była ona szanowana. Jeżeli - przykładowo - interesuję cię recenzja karmy to liczę, że dostanę jej stosowną ilość, abym mogła dokonać szerokiej oceny. Nie testujemy produktów przez tydzień, zatem proszę to przewidzieć, zanim wyślę się do nas wiadomość z propozycją. 
  3. Zastrzegam sobie prawo, żeby być wiarygodna i w niektórych sytuacjach po czasie zdarza mi się dodać trochę treści do recenzji. Nie będę ukrywać faktów, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Jeśli rzeczywiście jakaś nitka będzie wystawać, to uwzględnię to w powstającej recenzji. Wspominam tak na wszelki wypadek...