Współpraca

Odkąd mój blog zaczął swoją działalność chciałam podjąć współpracę z jakąś kreatywną firmą. To marzenie, co prawda jeszcze się nie spełniło, chociaż wierzę, że kiedyś z uśmiechem na twarzy będę mogła pstrykać fotki testowanych przez nas produktów. Dlatego też, jeśli masz dla nas jakąś ciekawą ofertę to na pewno ją rozpatrzę!

Z naszej strony oferujemy dużo ujęć twojego produktu, stworzonych w najróżniejszych okolicznościach. Gdy się widzimy, chcemy wykorzystać ten czas jak najlepiej, dlatego często włóczymy się bez celu, po różnych ciekawych miejscach. Staram się testować produkty pod różnym kątem, aby móc wypowiedzieć się jak najwięcej o danym produkcie. 
Jestem kreatywna i w miarę możliwości staram się stworzyć jak najbardziej rozbudowaną recenzję (tak wiem, dużo ich na swoim koncie nie mam, ale mam nadzieję, że pomożesz mi coś z tym fantem zrobić). Staram się być punktualna. Chodzi o to, że ja i Peppa nie mieszkamy razem i często moje wizyty u psa są spontaniczne. Nie zawsze udaję mi się znaleźć czas, aby do niej podjechać. Zwłaszcza, że nie dysponuję prawem jazdy i w tej kwestii muszę dostosować się do moich rodziców.

Pies mój, ukochany nie ma żadnych przeciwwskazań co do karmy, więc tutaj jesteśmy elastyczne. Możemy zostać testerami zarówno dobrego jedzonka, ale i obroży, czy jakiejś zabawki. Chociaż w tej ostatniej kwestii nie zawsze się sprawdzimy, bo Peppa nie przepada za tego typu rzeczami. Wyjątkiem jest mata węchowa, kong i jakieś cosie, do których można włożyć coś smacznego. 

Mamy dużo wad, ale jeśli jednak, mimo wszystko chciałbyś podjąć współpracę z nami, zrób pierwszy krok i napisz do nas! Wszystkie informacje na temat kontaktu, niezmiennie w rubryce kontakt.