Współpraca

Cześć!


Skoro znalazłeś się w tej zakładce prawdopodobnie zastanawiasz się nad zaproponowaniem nam współpracy – w tej sprawie zapraszam do kontaktu mailowego na adres bark.side@opoczta.pl.

Uważam, że będzie to dobrą decyzją, jeśli:

- zależy Ci na rzetelnej recenzji, napisanej po przeprowadzeniu testów na różnych płaszczyznach
- oczekujesz dobrej jakości fotografii (moje zdjęcia wykonywane są lustrzanką) swojego produktu
- chcesz dotrzeć do nieustannie rosnącej społeczności, zainteresowanej kreatywnym stylem życia ze swoim czworonogiem
- jesteś zainteresowany współpracą z głową pełną pomysłów, miłośniczką psów i ciągle rozwijającą się blogerką oraz jej psem – jeżeli chcesz nas poznać lepiej zajrzyj do zakładki „Natalia” i „Peppa”

Statystyki


Obecnie regularnie prowadzę bloga i profil na Instagramie – moje działania na tych dwóch platformach wzajemnie się wspierają. Teraz szczegółowo Ci o nich opowiem…

Blog

Miejsce na dłuższe teksty, które zresztą mają swoich zainteresowanych. Piszę edukacyjne wpisy na tematy dotyczące psów (to one cieszą się największą popularnością), bazując na własnych doświadczeniach, a między wersami przeplatam również przemyślenia dotyczące moich wspólnych przeżyć z Peppą – to był mój główny zamysł na tego bloga, ale z czasem wykiełkowały jeszcze inne pomysły, które to ciągle wdrażam w życie.

Moi odbiorcy na stronie internetowej to Polacy – kiedy posty wstawiam regularnie to Bark Side osiąga około 2000 odsłon miesięcznie, a przeciętny wpis widzi około 100 czytelników.

Instagram

Nasz profil na tej platformie jest czymś przeciwnym niż blog – znajdziesz tam więcej dogstyle-owych treści, niż tych edukacyjnych. Na InstaStories kontynuuje cykl #BarkSideowePogadanki, gdzie wypowiadam się na bieżące tematy powiązane z psami, oraz #BarkQuiz – kolejne „odcinki” publikuje w czwartki, sprawdzając wiedzę moich czytelników o ich czworonożnych przyjaciołach.

Czytelnicy – w chwili obecnej (stan na maj 2020) jest ich 950. Większość to kobiety – również psie blogerki o podobnej wielkości profilu.

Oferta


Za moment zapewne zapoznasz się z naszą ofertą – zanim to się, jednak stanie chciałabym przypomnieć Ci, że jestem otwarta również na twoje pomysły, a to co znajduję się poniżej jest jedynie propozycją wspólnych działań. Zależy mi na tym, aby obie strony były zadowolone z tego przedsięwzięcia. Dodatkowo podkreślam, że nie każda z nich będzie adekwatna do twojego produktu, ale wierzę, że wspólnie znajdziemy złoty środek.

Skoro już „wszystko” wiesz to przyszedł czas na zapoznanie się z moją ofertą:

  • recenzja – na podstawie naszych doświadczeń z produktem oraz testów trwających przez umówiony czas (w tym miejscu informuje, że jeśli – tak jak mi – zależy Ci na rzetelności recenzji, musisz się liczyć z faktem, że nasze testy nie trwają kilku dni) będę starała się opisać twój produkt, uwzględniając nie tylko zalety, ale i jego ewentualne wady.
  • wpis sponsorowany – przyznaję, że to moja ulubiona forma współpracy, a opiera się ona na napisaniu przeze mnie publikacji na temat, wiążący się z „twoim” tworem i jego przeznaczeniem. Taki post wzbogacę o zdjęcia z nim, wzmianki i odnośniki, o ile – rzecz jasna – nasz sprawdzian jego kompetencji przebiegnie pomyślnie.
  • zdjęcia – jeżeli potrzebujesz fotografii swojego produktu, które będziesz mógł udostępnić w swoich social mediach, powinieneś wiedzieć, że jestem otwarta na taką propozycję. Możemy dogadać się w kwestii kadrów, jakie chcesz uzyskać – każdy będzie czerpał z tej współpracy.
  • relacja z cyklu #BarkSideowePogadanki na Instagramie – jak już zdążyłam wspomnieć co tydzień na @barkside.pl pojawia się edukacyjne Stories – dzielę się swoimi przemyśleniami na temat okołopsich nowinek, a od czasu do czasu, również polecajkami. Mogę stworzyć pogadankę, gdzie podzielę się wzmiankami o twoim produkcie.
  • akcja – wspólnie możemy przeprowadzić akcję o określonym celu np. zachęcającą do podjęcia wyzwania, jakim może być spędzanie kwadransa dziennie na aktywności fizycznej z psem. Jej zadaniem jest m.in. promocja mojej, jak i twojej działalności.


Jeśli któryś pomysł z mojej oferty spotkał się z twoim zainteresowaniem – przypominam, że nasz e-mail to bark.side@opoczta.pl. Z pewnością rozpatrzę propozycję, a gdy ją zaakceptuję (choć powinieneś wiedzieć, że każdą z nich rozpatruje indywidualnie – analizuję potencjalne korzyści dla każdej strony) ustalimy szczegóły np. ilość fotografii w recenzji, czas trwania testów i kryteria, jakie będę brać pod uwagę.

Co ważne – aktualnie działam na zasadzie współpracy barterowej, aczkolwiek podkreślam, że musi to być opłacalne dla każdego. W moje projekty wkładam całe serce, energie i czas, które mogłabym poświęcić tworzeniu czegoś innego – podobnego zaangażowania oczekuje również od ciebie.

Przykłady:
Powyższy artykuł jest owocem mojej współpracy z Wydawnictwem Kobiecym i nieskromnie stwierdzam, że to moja najlepsza recenzja ze wszystkich, które napisałam podczas mojej całej przygody z blogowaniem i śmiem twierdzić, iż nasi czytelnicy uważają podobnie. Dodatkowo wpis został udostępniony na blogu Worqshop.Ta recenzja to przykład tekstu, gdzie opisuje i oceniam typowo psi produkt – zabawkę dla czworonoga. Sprawdzałyśmy ją, zwracając uwagę m.in. na poziom zaawansowania, wykonanie, a podsumowałam to pod nagłówkiem „wady i zalety”. Wyjątkowo produkt testowały nie jeden, a cztery psy.

Docenili nas:


- Podróżnicze inspiracje na 2019 [Dzikość w sercu]