Współpraca

Jeśli znalazłeś się w tej zakładce to prawdopodobnie zastanawiasz się nad zaproponowaniem nam współpracy - w tej sprawie zapraszam do kontaktu mailowego na adres bark.side@opoczta.pl. Myślę, że będzie to dobra decyzja, jeśli:

  • zależy Ci na rzetelnej i estetycznej recenzji, napisanej po testach, przeprowadzonych na różnych płaszczyznach
  • oczekujesz dobrej jakości fotografii (moje są wykonywane lustrzanką) swojego produktu
  • jesteś zainteresowany współpracą z głową pełną pomysłów, miłośniczką psów i ciągle rozwijającym się blogerem - więcej na mój temat przeczytasz w zakładce "Natalia"
  • chcesz dotrzeć do społeczności, zbudowanej w większości z osób, których pasją są psy

STATYSTYKI

Obecnie znajdziecie mnie tutaj, na blogu, a także na naszym Instagramie, a z mniejszą częstotliwością na Facebooku (dlatego z reguły nie podejmuje się współprac, których głównym kanałem komunikacji ma być Fanpage).

INSTAGRAM

Obecnie (stan na styczeń 2020) mój profil na Instagramie - @barkside.pl - śledzi ponad 400 osób, z czego większość pochodzi z większych miast w Polsce. Najwięcej moich odbiorców, na tym portalu społecznościowym, ma od 18 do 24 lat. Z czego wśród moich obserwujących, jest znaczna przewaga kobiet - jest ich, aż 81%.

BLOG 

Mój blog, kiedy trzymam się regularności publikacji, widzi ponad 2000 osób miesięcznie. Większość moich czytelników mieszka w Polsce i mieści się w przedziale wiekowym 25-34. Wśród odbiorców jest widoczna duża grupa psiarzy, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

Więcej informacji odnośnie statystyk moich kanałów komunikacji, można uzyskać, kontaktując się ze mną drogą mailową.

OFERTA

Za moment przeczytasz zapewne naszą ofertę na dzień dzisiejszy, ale zanim to się jednak stanie powinieneś wiedzieć, że z chęcią poznam twoje własne pomysły na tę współprace, bo zależy mi na tym, aby obie strony były zadowolone z tego przedsięwzięcia. Dodatkowo chciałabym podkreślić, że nie każda forma współpracy będzie adekwatna do twojego produktu, ale wierze, że razem znajdziemy złoty środek. 

A skoro już to wszystko wiesz, to przyszedł czas na zapoznanie się z tym co mogę zaoferować potencjalnym klientom:

  • recenzja - na podstawie własnych doświadczeń i testów trwających przez określony czas (w tym miejscu pragnę zaznaczyć, że jeśli - tak jak mi - zależy Ci na rzetelności recenzji, to musisz liczyć się z faktem, że nasze testy nie trwają kilka dni) będę starała się opisać twój produkt, uwzględniając nie tylko zalety, ale i ewentualne jego wady. 
  • wpis sponsorowany - moja ulubiona forma współpracy, która opiera się na napisaniu przeze mnie publikacji na temat, wiążący się z twoim produktem i jego przeznaczeniem. Taki post wzbogacę o zdjęcia z nim, a także o wzmianki i odnośniki, o ile - rzecz jasna - moje testy przebiegną pozytywnie. 
  • relacja z cyklu #BarkSideowePogadanki na Instagramie - na moim profilu - @barkside.pl - co jakiś czas publikuje tematyczne InstaStories, gdzie wypowiadam się na konkretny temat - dzielę się swoimi przemyśleniami i odczuciami, a od czasu do czasu, także polecajkami. Mogę stworzyć pogadankę dla moich odbiorców, gdzie podzielę się także wzmiankami o twoim produkcie. 
  • akcja - wspólnie możemy przeprowadzić akcję (np. przeznaczoną głównie dla naszych odbiorców z Instagrama), o określonym celu np. zachęcającą do podjęcia się wyzwania, jakim jest spędzanie kwadransa dziennie, na aktywności fizycznej z psem. Ma ona, jednocześnie za zadanie promować moją i twoją działalność. 
  • zdjęcia - a jeśli potrzebujesz fotografii swojego produktu, które będziesz mógł udostępnić w swoich social mediach, to powinieneś wiedzieć, że jestem otwarta na taką propozycję. Możemy dogadać się w kwestii kadrów, jakie chciałbyś otrzymać, tak aby każdy czerpał z tej współpracy. 
Jeżeli któraś z moich propozycji, przekonała cię do podjęcia współpracy ze mną, to proszę cię o kontakt mailowy - napisz do mnie maila na bark.side@opoczta.pl. Wtedy - o ile zaakceptuje twoją propozycję - ustalimy szczegóły np. ilość zdjęć w recenzji, czas trwania współpracy (podejmuje się zarówno współprac długofalowych, jak i jednorazowych), obszary czy kryteria testowania produktu. Co ważne - aktualnie działam głównie na zasadzie barteru, aczkolwiek taka inwestycja musi być opłacalna dla obu stron. Wkładam, bowiem w to swoje całe serce, energie i czas, który mogłabym w tym czasie poświęcić na inne rzeczy.

PRZYKŁADY RECENZJI:

opublikowany: 29 listopada 2019

PSIARZ CZYTA - 4 tytuły,  które każdy psiarz powinien znać

Ten tekst jest owocem mojej współpracy z Wydawnictwem Kobiecym i uważam, że to najlepsza recenzja w moich dziejach blogowania. Cieszył się dość sporym zainteresowaniem ze strony odbiorców: obecnie dotarł on do około 250 czytelników (stan na styczeń 2020).

DOCENILI NAS: