Natalia

A oto ja i mój pies po boku, po... prawej?

Mam na imię Natalia, co zapewne już wiecie. Na co dzień uczę się w siódmej klasie szkoły podstawowej, a w wolnym czasie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie psów (bardzo ogólnie mówiąc, ponieważ interesują mnie różne rzeczy dot. tych zwierząt) i fotografii. Z zamiłowaniem sięgam też po książki, najczęściej są to przygodówki.
Dopiero od niedawna głębiej analizuję naszą blogową działalność, chociaż blog powstał w czerwcu 2018. Od zawsze mniej lubiłam tzw. przedmioty ścisłe, więc stworzenie własnego miejsca w sieci okazało się być strzałem w dziesiątkę!

Swoje życie dzielę z pewnym rudowłosym kundelkiem (o którym więcej przeczytasz tutaj). Nie ukrywam, że trening z Peppą do najłatwiejszych nie należy. W swoich tekstach staram się podkreślać, że od kiedy ujrzałam ją po raz pierwszy popełniłam sporo błędów wychowawczych, które obecnie staram się wyeliminować. Lubię pracować z psami, szczególnie kiedy widzę ich zapał do pracy i podatność na uwagi przewodnika.

W przyszłości widzę się jako "właściciel" dwóch większych psów, z którymi będę mogła rozwijać się jako zawodnik w psich konkurencjach. Marzę, żeby kiedyś wystartować z moimi podopiecznymi w dog diving, czego raczej nie dokonam z moim obecnym psem, jakim jest Peppa. Ale jak to mówią: marzenia się spełniają... :)