Współpraca

Jeśli spodobała Ci się nasza działalność i masz dla nas ciekawą propozycję współpracy, możesz się z nami skontaktować na dwa różne sposoby:

  1. Napisz do nas maila, na adres bark.side@opoczta.pl.
  2. Wyślij do nas wiadomość na nasz Instagram lub profil na Facebooku

Na początek, jednak myślę że warto przedstawić Ci co mamy do zaoferowania potencjalnym osobom, chętnym do podjęcia współpracy z nami: 

  • Wpis sponsorowany - to tak naprawdę jedna z moich ulubionych form współpracy, bo nie ukrywam, że "zwykłe" recenzje nie cieszą się taką popularnością. Wpis sponsorowany w moim wykonaniu charakteryzuję się tym, że na zdjęciach (podobnie, jak w przypadku recenzji) znajduję się twój produkt, bądź rzeczy ściśle z nim powiązane. Do tego nie omieszkam wspomnieć o twojej działalności, abym nie tylko ja wyniosła korzyści z tej współpracy.
  • Akcja - w swoim blogowym życiu zdarzyło mi się przeprowadzić już jedną akcję, wraz z trzema innymi blogerkami. Dotyczyła ona czytelnictwa, ale jestem otwarta na propozycje z inną tematyką. 
  • Recenzja - zrecenzuję twój produkt i spiszę jego wady i zalety, tworząc tym samym rzetelną i opartą na faktach recenzję, która zaprezentuje go w różnym świetle. Dodatkowo: po czasie zdarza mi się edytować recenzję, aby była ona jeszcze bardziej rzetelna.  

A może wymyślimy coś innego wspólnie, tak aby obie strony były zadowolone?


Przykładowe recenzje:


Recenzja obroży z Furkidz.eu 
Powstała w styczniu 2019 i niezmiennie jest najpopularniejszym wpisem na całym blogu, a to chyba jest dowodem tego, że umiem pisać dobre teksty z tej kategorii! Dotarła do prawie 300 odbiorców.

WAŻNE! Na początku współpracy szacujemy ile mniej więcej będzie testowany produkt, a ja jako bloger zastrzegam sobie prawo, żeby minimalnie tę datę zmienić, o czym uprzednio poinformuję mojego współpracownika.